flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обговорення результатів опитування учасників судових проваджень

27 червня 2019, 11:25

В рамках реалізації проекту «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в Чернігівській та Сумській областях» в  Господарському суді Сумської області відбулась робоча зустріч працівників суду з представниками ГО «Північна правозахисна група». В ході зустрічі обговорені результати проведеного опитування учасників судових проваджень, розроблені рекомендації із врахуванням оцінки та специфіки суду. 

Нагадаємо, що протягом квітня 2019 року проводилось опитування у судах Сумській області з метою вивчення думки громадян, які є відвідувачами судів та користувачами судових послуг задля сприяння налагодження належної комунікації та взаємодії між судами та громадськістю, а також вдосконаленню роботи судів в цілому.

В ході даного опитування була зібрана та проаналізована інформація за такими параметрами як доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді, повнота та ясність інформації, прийнятність витрат, пов’язаних зі зверненням до суду, доступність правової допомоги у разі необхідності, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи працівників апарату суду, сприйняття роботи судді. Остаточні результати дослідження будуть презентовані в липні 2019 року.

 

Проект «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в Чернігівській та Сумській областях» реалізує Чернігівський громадський комітет захисту прав людини у партнерстві з громадською організацією «Північна правозахисна група» (м. Суми) за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».