flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Рекомендації до листів, що надсилаються на електронну адресу господарського суду Сумської області

З метою забезпечення безперебійної роботи електронної пошти суду та попередження виникнення кіберзагроз звертаємо увагу учасників судового процесу та відвідувачів сайту суду на наступне.

При роботі з документами, які передаються електронними засобами зв'язку, а саме - електронною поштою, господарський суд Сумської області керується:
- Інструкцією з діловодства в місцевих та апеляційних судах України
-
Тимчасовим порядком обміну офіційними електронними документами між місцевими та апеляційними судами, Державною судовою адміністрацією України, територіальними управліннями Державної судової адміністрації України, підприємствами, що належать до сфери управління Державної судової адміністрації України
- Положенням про порядок використання ресурсів локальної комп'ютерної мережі в Державній судовій адміністрації України, територіальних управліннях Державної судової адміністрації України, місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції

Вищезазначеними документами встановлено, що при формуванні електронного листа потрібно дотримуватись наступних вимог:

  • В рядку "Тема" вказується зміст листа у стислому вигляді. Якщо кінцевий адресат не має власної електронної адреси, то в електронному листі рекомендуємо вказати, кому адресована передана інформація.
    Наприклад: 06062017 клопотання до господарського суду Сумської області по справі № 920/1022/17 для судді Резніченко О.Ю.
  • Офіційний лист у повідомленні повинен містити інформацію про особу, що його надіслала. За необхідності зазначаються: прізвище, ім'я, по батькові відправника; назва установи, посада та назва підрозділу; код міжміського зв'язку (оператора мобільного зв’язку) та телефон; e-mail адреса.
  • Обробці не підлягають електронні листи, в яких відсутня зворотна електронна адреса, зворотна адреса невідома та в тексті листа відсутній підпис, за яким можливо ідентифікувати відправника.
  • Лист має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом, який надає можливість ідентифікувати автора документа і підтверджує, що відповідний документ є оригіналом.
  • При листуванні не слід використовувати поштові сервіси, які заборонені на території України - yandex.ru, yandex.ua, mail.ru, mail.ua, inbox.ru, list.ru, bk.ru.

У зв`язку з цим, при направленні на електронну адресу господарського суду Сумської області електронних листів/повідомлень, прохання дотримуватись вищевикладених рекомендацій.