flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

В суді відкрилась виставка Заслуженого художника України Ігоря Швачунова під назвою "Міські пригоди"

10 листопада 2021, 16:08

В Господарському  суді Сумської області розміщена творча експозиція заслуженого художника України Ігоря Швачунова під назвою "Міські пригоди". В ній представлено 8 робіт автора, які виконані в стилі графіка, олівцем. Це відомі роботи художника, як вже були представлені на творчих майданчиках Сумського обласного художнього музею ім.Онацького, в муніципальній галереї Сум тощо. На роботах зображені чудернацькі пригоди різних персонажів, які пов'язані, як із сюжетами із історії родини художника, так і відомими фактами про місто Суми. На одній із робіт, закохана пара подорожує по світу на повітряній кулі, а внизу - прекрасний вигляд міста із висоти "пташиного польоту". Це історія про те, як зароджувалась їх родина і майже століття тому його дідусь викрав бабусю і відвіз до Парижу.

 

На балконі одного із будинків на вулиці Соборній, що в історичному центрі, за зірками спостерігає астроном, споглядач далекого Космосу, це також реальна історія про реального чоловіка, який слідкував за зірками із самісінького центру Сум.

За словами сумських художників, колег по творчому цеху Ігоря Швачунова, в його роботах можна помітити певний кут, ракурс написання картин, як свій особливий погляд на світ і неповторний авторський почерк художника. Сумська художниця Надія Запорожець вважає, що у роботах Ігоря дивна річ, історію, яку він зображує, як тайну півсвідомості. В його роботах велика повага до Сум, любов до рідного краю. Завідувачка відділу декоративно-ужиткового мистецтва Сумського обласного художнього музею ім. Онацького Ірина Яніна переконана, що всі роботи – це діалог автора у просторі та часі з глядачем!

Виставка Заслуженого художника України Ігоря Швачунова буде розміщена в суді до кінця листопада. На думку голови Господарського суду Сумської області Євгенії Жерьобкіною такі мистецькі проєкти та знайомство з іменами відомих сумських художників розширює світогляд, формує гарний смак, створює атмосферу витонченості, краси, натхнення і просто гарного настрою для всіх відвідувачів суду.