flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Товариство через суд стягнуло майже 100 тис. грн за порушення договору підряду

17 лютого 2020, 15:55

До суду із позовом звернулось ТОВ «САТ Інжиніринг» до відповідача          Товариства з обмеженою відповідальністю «Буринський молокозавод» про стягнення 84 тис. грн за неналежне виконання договору підряду щодо своєчасної оплати виконаних робіт, а також штрафних санкцій у зв'язку з цим.  

Розглянувши подані документи і матеріали, господарським судом встановлено, що сторонами укладено договір підряду, позивач мав виконати ремонті роботи, виготовлення та заміна частини трубупроводу повітря на сушці сухого молока, а відповідач зобов’язувася вчасно оплатити ці роботи.

Позивач виконав роботи згідно з договором своєчасно та в повному обсязі, але відповідач порушив зобов’язання з оплати виконаних підрядних робіт, не сплатив позивачу частину остаточного розрахунку в сумі 79020,00 грн., чим порушив вимоги статей 193 Господарського кодексу України, статей 526, 530, 837 Цивільного кодексу України.

Розглянувши матеріали справи суд вирішив позовні вимоги задовольнити. Стягнути з ТОВ «Буринський молокозавод» на користь ТОВ «САТ Інжиніринг» заборгованість за договором підряду в сумі ­ – 79 тис. грн., пеню за несвоєчасне виконання грошового зобов’язання    в сумі  –  13, 7 тис. грн,  3 % річних в сумі ­ –  1,6 тис. грн.,   інфляційні втрати в сумі  –  2,1 тис. грн, витрати по сплаті судового збору в сумі – 1, 9 тис. грн.